fbpx

Twoja księgowość
czarno na białym

U nas poza liczbami liczą się ludzie

U nas poza liczbami
liczą się ludzie

Niezależnie od tego, czy zarządzasz spółką, start-upem, małym przedsiębiorstwem, czy prowadzisz jednoosobową działalność – gwarantujemy zaangażowanie i indywidualne podejście.

Wiemy, że przepisy bywają niejasne i skomplikowane, ale w Zebrze wszystko jest przejrzyste – czarno na białym.

Zebra to wyjątkowe przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim. Znajdziesz nas niemal w każdym województwie. Jesteśmy konsorcjum tworzącym model działalności podobny do sieci biur księgowych.

Nasze placówki współpracują ze sobą, dzieląc się wiedzą, narzędziami i sprawdzonymi rozwiązaniami, a nad wszystkim czuwają czarno-białe paski.

Kto tworzy Zebrę?

Ludzie z pasją, którzy mówią alfabetem cyfr i przepisów, ale również empatii.
Mamy ponad 100-osobowy zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów, którzy żadnej
branży się nie boją.

Wspieramy przedsiębiorców i przedsiębiorczynie oraz dbamy o to, żeby
poza tabelami zgadzały się też relacje biznesowe. Wierzymy w partnerstwo i stawiamy na
transparentność.

Kto tworzy Zebrę?
Ponad 30 lat
doświadczenia w branży
kilkanaście biur
w całej Polsce
200+ milionów
pozyskanych dotacji
1500+ klientów

Współpracujemy z

Misja

Misja

Misją Zebry jest Twój spokój. My zajmujemy się księgowością, a Ty możesz w pełni realizować potencjał swojego biznesu. Bez stresu, papierkowej roboty i lęku, że coś przegapisz.

Wizja

Chcemy mieć biura w każdej stolicy województwa, żeby zagwarantować Ci łatwy i wygodny dostęp do usług księgowych premium.

JA ZEBRA RACHUNKOWA

Jestem tu dla Ciebie i Twojej Firmy. Zdobywam wiedzę i kompetencję, by tworzyć z Tobą ramię w ramię, Twoją firmę. Umacniam Twoje poczucie bezpieczeństwa w zakresie doradztwa finansowego i księgowości. Na co dzień rzetelnie i systematycznie pracuję na to, by zapewnić stabilność finansów i rozliczeń. Partnersko i z otwartością podchodzę zarówno do napotykanych trudności jak i pomysłów. Jestem spokojem jakiego potrzebujesz w obliczu wyzwań jakie stają przed Twoją firmą każdego dnia. Nie pozostaję jednak w cieniu, sprawuję opiekuńczą rolę i wskazuję dobre wzorce, wyznaczając nowy kurs. Sięgam po kreatywne rozwiązania, ale posługuję się zrozumiałym językiem – bez budowania sztucznej bariery.

Zaufali nam

Proex Pack Logo Raz Dwa Pasta Logo Elmehurt Logo Mercon Serwis Logo Pas-Kam Logo Diament Logo Neuromind Logo Prestige Optique Logo Avanti Logo Playnet Logo